Stantech - technika spawalnicza
Nazwa: Producent: Kategoria:

O firmie

Firma STANTECH z siedzibą w Łodzi, powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna przyjmując status firmy handlowej wyspecjalizowanej w branży spawalniczej. Prowadząc sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów i urządzeń do spawania elektrycznego i gazowego. Początki to niewielki punkt sprzedaży przy Niciarnianej 37.

 

     W miarę upływu czasu firma poszerzała zakres oferowanych towarów dla spawaczy i spawalni: o gazy techniczne, materiały ścierne, środki ochrony osobistej spawacza, chemię techniczną oraz serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu spawalniczego. Nawiązaliśmy współpracę z firmami: OZAS, ESAB, ABICOR BINZEL, PERUN, POMET, GCE, BAILDON, BOHLER, SPEEDGLAS, BIELSIN, SPAWMET, INTYTUTEM SPAWALNICTWA, ZDIS, LINDE zostając ich przedstawicielami handlowymi lub oferującymi ich produkty partnerami.

 

    Rok 1998 to zmiana siedziby firmy na ulicę Papierniczą 7, gdzie do chwili obecnej znajduje się nie zmieniając charakteru prowadzonej działalności. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, własny transport oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu spawalniczego wszystkich oferowanych przez nas urządzeń spawalniczych. Organizujemy pokazy i szkolenia w zakresie spawania i obsługi urządzeń spawalniczych. Służymy radą w zakresie technologii spawania, doboru metod i materiałów.

powrót do góry